about

O nas

MARATHON TRUCK SERVICE jest profesjonalnym serwisem samochodowym własnej floty ponad 400 pojazdów, którego działalność jest prowadzona od roku 2007. Potwierdzona w Krajowym Rejestrze Sądowym nr KRS 0000309099 pod nazwą Marathon International sp. z o.o.

Posiadamy specjalistyczna wiedzę techniczną oraz duże doświadczenie w zakresie kompleksowych napraw samochodów dostawczych i ciężarowych.

Charakterystyka serwisu

Serwis wyposażony jest w profesjonalne testery do diagnozowania i naprawy układów hamulcowych, pneumatycznych WABCO, KNORR, HALDEX a także układów ECAS, ABS, EBS, EDC – ciągniki, naczepy, przyczepy. Wykonujemy kasowanie przeglądów okresowych. Prowadzimy diagnostykę pojazdów wszystkich marek m. in.: MAN, MERCEDES, IVECO, SCANIA, VOLVO, DAF, RENAULT. Oferujemy kompleksowe naprawy w zakresie mechaniki, konserwacji oraz przeglądów olejowych. Naprawiamy oraz nabijamy układy klimatyzacji.

Nasz serwis jest alternatywną propozycją dla posiadaczy aut, które po zakończonym okresie gwarancyjnym mogą być nadal profesjonalnie serwisowane po znacznie niższych kosztach. Zapewniamy sprawne i szybkie naprawy. Jesteśmy autoryzowanym serwisem systemów ogrzewania WEBASTO, EBERSPACHER. Chęć oferowania naszym klientom pełnego zakresu napraw motoryzacyjnych przyczyniła się do współpracy serwisowej z producentami naczep i przyczep.

SIMPLY
TRUCK
DOCTORS

Serwis Mobilny

Dysponujemy również własnym serwisem mobilnym, który zapewnia wszelkie czynności naprawcze i serwisowe na drodze, niezależnie od miejsca awarii, zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami.

Kompleksowa osługa

położony jest w dogodnym miejscu – przy skrzyżowaniu autostrady A2 i trasy ekspresowej S5. Duży i chroniony przez 24 godziny na dobę plac umożliwia bezpieczne pozostawienie samochodu wraz z ładunkiem. Zapewniamy również komfortowe zaplecze na czas naprawy dla kierowców z możliwością odświeżenia i wypoczynku oraz TV, kawę, herbatę oraz bezpłatny Internet. Nasza lokalizacja sprawia, że jesteśmy otoczeni dostawcami części zamiennych zarówno oryginalnych jak i zamienników.

Przy wyborze konkretnego serwisu przez właściciela pojazdów decyduje solidność, szybkość napraw, gwarancja na wykonaną usługę, przystępne ceny. My postawiliśmy sobie za cel spełnienie tych właśnie warunków.

Dogodne terminy i płatności

Dla Firm posiadających rozbudowaną własną flotę transportową ze względu na specyfikację pracy oferujemy dogodne terminy i formy płatności.

Bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej pozwoliła na na nawiązanie współpracy ze światowymi liderami w swojej branży

Szanujemy Wasz czas i pieniądze - kazdy postój Twojego auta to strata dla Twojej firmy

Powered by googlemaps gen (pl) & www.vaticaanstadtickets.nl/de-expositie-van-leonardo-da-vinci-in-vaticaanstad/

Marathon Truck Service Sp. z o.o.
ul. Krajowa 3
62-025 Kostrzyn Wielkopolski

WŁĄCZ NAWIGACJĘ

tel. +48 572 154 733

tel. +48 572 155 470

Pon. - Pt.: 07:00 - 20:00

Sb.: 07:00 - 15:00

e-mail biuro@marathontruckservice.pl